Týnecké forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sociální zařízení

2 posters

Goto down

Sociální zařízení Empty Sociální zařízení

Příspěvek  Robin Tue Sep 27, 2011 11:00 am

Dobrý den, do fóra „Co se vám líbí, nelíbí, co byste si přáli“ nejdou vkládat další příspěvky.

Vážený pane starosto, chtěl bych vědět jaké jsou další plány kolem sociálního zařízení v nové hale? Můžete mi prosím sdělit, jestli bylo již vydáno výběrové řízení pro realizaci tohoto díla. Kolik je rozpočet na tuto akci a co bude vlastně obsahovat. Slyšel jsem cenu kolem 5mil. a to je docela dost na stavbu tohoto typu, nebo máte v plánu výše zmíněné zázemí udělat luxusní a to s vířivkou, saunou atd. V neposlední řadě otázka, kdy je termín realizace díla? Nebylo by špatné tyto věci zveřejnit, ať se předejde různým spekulacím. Další věcí do fóra je neustále dohady kolem dětského hřiště, slyšel jsem o přidělené datace na zhotovení dětského hřiště za kulturním domem což považuji za vhodné místo, ale vzhledem k rozloze obce by stálo za zvážení vybudovat něco podobného v areálu u školy nebo v blízkém okolí. V areálu fotbalového klubu nějaké prvky také byly, ale asi dosloužily, tento prostor by se jevil také jako v hodný vzhledem k blízkosti nové zástavby. Poslední otázka, co je pravdy na tom, že fotbalový klub dostal od obce částku ve výši 50 tis. kč na vybudování dětského hřiště a místo toho použil peníze pro vlastní potřebu? Děkuji za odpovědi a zůstávám s pozdravem.

Robin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sociální zařízení Empty Odpověď p. starosty k pozvání na toto forum

Příspěvek  Admin Tue Oct 04, 2011 5:42 pm

Obec Velký Týnec zodpovídá otázky položené občany, kteří se podepíší jménem a příjmením, standardní cestou: při přímém kontaktu s občany na svém veřejném zasedání; při písemném podnětu do 30, resp. 60 dnů písemnou odpovědí; otisknutím článku v Týneckých listech a následnou reakcí. Myslím, že cest ke komunikaci s občany je dostatek.

PhDr. Petr Hanuška, Ph.D., starosta obce

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 21. 09. 11

https://tynecke.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru